Telefon
WhatsApp

Uzaktan İzleme Yapabilirmiyiz Telefonumuzdan?

Elbette uzaktan izleyebilirsiniz, Bunun içinde kayıt cihazınızın bulunduğu yerde internet olmak zorundadır.

internetiniz bulunuyorsa Telefondan -Tabletten ve Bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.

Kayıt Cihazlarının Kayıt Süreleri Nedir ?

Bu Durum Kamera Sayısına Ve Kullanılan Depolama Biriminin Kapasitesine Göre Değişen Bir Kriterdir. Örneğin 1.3 Mp Ahd Kamera Kullanılmış Ve 4 Kamera Bulunan Bir Sistemde 500 Gb Bir Depolama Birimnin Kullanılması Sonucunda 5 İle 6 Günlük Bir Kayıt Tutabilirsiniz
 

Üye olmak ne gibi avantajlar sağlar?

Sitemize üye olarak, her alışveriş yapmak istediğinizde bilgilerinizi tekrar girmek zorunda kalmazsınız ve duyurularımızdan öncelikli olarak haberdar edilirsiniz.

Ayrıca Üye olan müşterilerimize %5 indirim uygulanmaktadır.

Nasıl üye olabilirim?

Üye olmanız için sitenin sağ üst bölümünde yer alan "B2b Giriş" bölümünü tıklayınız. Sizden istenen bilgileri doldurunuz ve kaydediniz.

Üye olmak zorunlu mudur?

Sitemizden alışveriş yapabilmeniz için üye olmanız zorunludur. Ayrıca üye olarak üyelerimize sunduğumuz özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

 

IP Kameraların CCTV Kameralardan Farkı Nedir?

Kapalı devre televizyon (CCTV) kameraları, video kaydetmek için DVR kullanan kameraların kullanıldığı geleneksel bir analog sistemdir. Güvenilir, nispeten ucuz ve kurulumu kolaydır. Ancak, size IP kameraların sunduğu çok yönlülüğü, yüksek çözünürlüğü ve daha yüksek güvenliği sunmazlar.

Güvenlik Kamera Sistemi Yaptırmak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

İşletmeniz Veya Eviniz İçin Kamera Sistemi Kurdurmaya Karar Verdiyseniz Size En İyi Hizmeti Sunan Firmayı Seçmeniz Avantajınıza Olacaktır Fiyatından Ziyade Firmanın Ürününlerinin Arkasında Durup Durmadığını birinci Kriter Olarak Belirleyiniz
 

Ürünlerin Garantisi Varmıdır ?

CamPromax Technology Olarak Sattığımız Tüm Ürünlerimizin 2 Yıl Resmi Garantisi Mevcuttur. Bu Sürenin Geçmesi Durumunda Ve Cihazda Bir Problem Yaşanması Durumunda Mümkün Olduğunca Ücretsiz Veya Düşük Bir Ücret Karşılığında Tamir Ettirmeye Çalışıyoruz.
 

Ödeme Seçenekleriniz Nelerdir ?

Ürünlerimizin Satışını Günlük Dolar Kuruna Göre Gerçekleştirmekteyiz Ve 2 Türlü Ödeme Seçeneği Kabul Etmekteyiz Nakit Ve Kredi Kartı İle Ödeme Yapma Seçeneklerimiz Mevcuttur.
 

Satın aldığımız ürün ile ilgili destek oluyor musunuz?

Tabi ki, satın almış olduğunuz ürünlerde karşılaştığınız durumlarda ücretsiz destek oluyoruz. Destek hizmetimiz satın almış olduğunuz ürün ile sınırlıdır. Kayıt Yedekleme İşlemleri Sadece Ücrete Tabidir.
 

Yaptığınız satışlar için fatura kesiyor musunuz?

Evet, tüm satışlarımız faturalıdır. Aksi belirtilmedikçe fatura, ödemeyi yapan kişi adına kesilir. Dilerseniz faturanızı karşı ödemeli kargo ile veya taranmış halini mail adresinizden alabilirsiniz.

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

TEKLİF FORMU